Przekaż 1% podatku Fundacji Olimp Life

  • 01.03.2021, 09:37
  • Informacja Olimp Labs
Przekaż 1% podatku Fundacji Olimp Life
Rozpoczął się okres, w którym należy złożyć rozliczenie podatkowe.To okazja, aby wspomóc dowolnie wybraną organizację pożytku publicznego, przekazując jej 1% swojego podatku. Jedną z takich organizacji jest Fundacja Olimp Life.

Fundacja Olimp Life powstała w 2016 roku, aby pomóc mieszkańcom Podkarpacia oraz pracownikom firmy i ich rodzinom. Wsparcie udzielane jest osobom chorym, niepełnosprawnym, a także tym, którzy wskutek nieszczęśliwych lub tragicznych zdarzeń utracili dorobek całego życia, bądź znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej.

Jak wygląda pomoc?
Pomoc udzielana przez fundację ma różne formy. Jest to zarówno przekazanie środków finansowych, jak i organizacja zbiórek, które pokryją (często nierealne do zgromadzenia dla rodzin) koszty leczenia i rehabilitacji.

- Jeśli wymaga tego sytuacja, nie jest to jednorazowa, a cykliczna pomoc. Dodatkowo chcemy, aby każdy żył godnie, zarówno pod kątem warunków mieszkalnych, jak i stanu psychicznego. Pomagamy od ponad pięciu lat, ale skala potrzeb w regionie jest wciąż bardzo duża. Choroba i nieszczęśliwe wypadki nie pytają, czy jesteśmy na nie gotowi. Dlatego prosimy o wsparcie naszej fundacji i przekazanie nam 1% podatku. Każda wpłata się liczy. Od tego, ile ich będzie zależy to, ilu osobom będziemy mogli pomóc - mówi Henryk Cieśla, prezes zarządu Fundacji Olimp Life.

Aby przekazać fundacji 1% podatku wystarczy wpisać w rozliczeniu jej numer KRS: 0000618702.

Informacja i fot. Olimp Labs

Informacja Olimp Labs

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe