Wyróżnienie dla Tikkurili i jej prezesa

  • 01.03.2021, 16:43 (aktualizacja 01.03.2021, 16:59)
  • Grzegorz Król
Wyróżnienie dla Tikkurili i jej prezesa
Tikkurila Polska po raz kolejny znalazła się w gronie najlepszych firm w branży budowlanej, a prezes zarządu Remigiusz Skąpski uhonorowany został tytułem Osobowość Branży 2020. 

Wyróżnienie Budowlana Firma Roku przyznawane jest firmom za dynamiczny rozwój i osiągniętą pozycję na rynku budowlanym; za szczególne osiągnięcia w danym roku wyróżniające firmę na tle branży i konkurencji. Ponadto, przedsiębiorstwa, które uzyskały ten tytuł charakteryzuje rzetelność oraz wysoka jakość oferowanych produktów i usług, potwierdzona rekomendacjami. 
Misją konkursu jest również docenienie menadżerów. Nagroda ta przyznawana jest szefom firm za „efektywne zarządzanie, skuteczne poszerzanie potencjału oraz przewagi konkurencyjnej firmy, jak również za przedsiębiorczość i intuicję biznesową, a także wspieranie istotnych dla rozwoju branży inicjatyw”. W tym roku w gronie laureatów ponownie znalazł się Remigiusz Skąpski, prezes Tikkurila Polska, który został uhonorowany tytułem Osobowość Branży 2020. 

Miniony rok był rokiem szczególnym. Pandemia zdominowała świat i postawiła przed wszystkimi nowe wyzwania. Miesiące z Covid-19 pokazały, że Tikkurila umie szybko i sprawnie reagować na zmieniające się okoliczności. Firma na bieżąco analizowała sytuację i utrzymywała gotowość do realizacji różnych scenariuszy. Koncentrowała się na bieżącej działalności, jednocześnie kontynuując strategiczny rozwój firmy i oferty kierowanej do Klientów. Wdrożone procedury wewnętrzne pozwoliły firmie zachować ciągłość produkcji oraz dostaw produktów i usług, utrzymać obsługę Klientów na najwyższym poziomie, a w rezultacie osiągnąć bardzo dobre wyniki.

Skuteczność działań Tikkurila doceniła kapituła złożona z przedstawicieli redakcji oraz Rady Naukowej Buildera, wiodących reprezentantów branży – autorytetów z zakresu architektury i budownictwa reprezentujących najważniejsze uczelnie w kraju i za granicą, która zadecydowała o wyborze laureatów programu. 

- Przyznane nam wyróżnienia magazynu Builder są pięknym uhonorowaniem ciężkiej pracy i wyjątkowej determinacji całego zespołu Tikkurila. W imieniu zarządu oraz swoim własnym dziękuję wszystkim naszym pracownikom oraz partnerom biznesowym, dzięki którym przeszliśmy przez ten trudny i nieprzewidywalny rok z sukcesem – komentuje nagrody Remigiusz Skąpski.

Źródło: Tikkurila Polska

Czytam także: Od kwietnia za śmieci możemy zapłacić mniej

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe