Przychodnia powstanie, jeśli dopiszą pacjenci

  • 02.03.2021, 22:02 (aktualizacja 02.03.2021, 22:06)
  • Agnieszka Majba-Pochwat
Przychodnia powstanie, jeśli dopiszą pacjenci Fot. Urząd Gminy Dębica
Gmina Dębica podjęła starania w kierunku utworzenia przy ośrodku rehabilitacji Latoszyn-Zdrój przychodni podstawowej opieki zdrowotnej.

Do jej uruchomienia potrzebna jest konkretna liczba pacjentów, ruszyła wstępna rekrutacja. Jest to etap, który bezpośrednio poprzedzi składanie deklaracji wyboru jednostki świadczącej usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej. Skład kadry lekarskiej również zależeć będzie od liczby zgłoszonych chętnych. Pierwszeństwo w zapisie do przychodni POZ w Latoszynie będzie zależeć od kolejności zgłoszeń. Osoby zainteresowane leczeniem w Latoszynie mogą zgłaszać się sms-owo oraz przy pomocy ankiety. 
SMS-a o treści: imię, nazwisko, miejscowość należy przesłać pod numer: 506 313 555. Ankiety będą dostępne w kościołach parafialnych w Latoszynie i Podgrodziu. Wypełnione ankiety można będzie zostawić także w kościołach - zostaną do tego przygotowane specjalne urny. 
 

 

Czytaj także: Zachorowań tyle, ile w szczycie drugiej fali pandemii

Agnieszka Majba-Pochwat

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe