Pożegnanie z urzędem

  • 08.03.2021, 10:50 (aktualizacja 08.03.2021, 11:18)
  • Agnieszka Majba-Pochwat
Pożegnanie z urzędem fot. Urząd Miejski w Dębicy
W Ratuszu burmistrzowie uroczyście pożegnali odchodzących na emeryturę pracowników.

Pracę zawodową zakończyli naczelnicy: Zofia Miler, naczelnik Wydziału Gospodarki Przestrzennej oraz Roman Rogowski, naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich, który pracę w administracji rozpoczął w 1971 roku, a z Urzędem Miejskim w Dębicy związany był od ponad 40 lat. Poza naczelnikami na emeryturę odeszło czterech pracowników urzędu: Janusz Bocheński, Stanisława Pasieka, Teresa Piękoś oraz Halina Stachowicz.

- Życzymy, aby dzisiejszy bilans osiągnięć zawodowych stał się źródłem satysfakcji i poczucia zadowolenia z efektów dotychczasowego trudu oraz inspiracją do dalszej działalności. Dziękujemy za służbę państwu polskiemu i wspólnocie samorządowej, sumienne i odpowiedzialne wypełnianie powierzonych obowiązków, postawę godną naśladowania, poświęcenie i serce włożone w każdy czyn na rzecz naszego miasta – mówił burmistrz Mariusz Szewczyk.

Czytaj także: Kobiety munduru się nie boją

Agnieszka Majba-Pochwat

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marek j
Marek j 09.03.2021, 22:03
"Romek rogowski pracowal tam od UWAGA...1971" !!! Ludzie mowia,ze komunista sie nie przestawi na nowy system wladzy,a tu prosze :-)
obserwator
obserwator 08.03.2021, 12:38
czyżby promocja nowego zastepcy burmistrza - no takiego zastępcy można burmistrzowi zazdrościć - Pani Kingo oby się ziściło z całego serca życzę właściwa kobieta na właściwym miejscu

Pozostałe