Ktoś wyrzucił go w środku lasu. Nie przeżył

  • 08.03.2021, 15:21 (aktualizacja 08.03.2021, 15:53)
  • Grzegorz Król
Ktoś wyrzucił go w środku lasu. Nie przeżył
Takiego znaleziska Adrian Janiga się nie spodziewał. Na spacerze z psem znalazł martwego szczeniaka leżącego w gondoli wózka dziecięcego.

Młody fotograf, o którym już pisaliśmy na naszym portalu m.in. przy okazji uchwycenia na zdjęciach sarny albinosa, jak co weekend wybrał się do lasu. Zabrał na spacer psa i oczywiście aparat fotograficzny.

- Nigdy nie wiadomo co fajnego może się trafić po drodze - mówi Adrian Janiga.

W okolicach Pilzna, przy leśnej drodze zauważył pełno śmieci, a wśród nich gondolę wózka dziecięcego. To w niej znajdował się szczeniak. Adrian Janiga podchodząc bliżej miał nadzieję, że pies jeszcze żyje. Niestety okazało się, że jest inaczej. 

- To co dziś zobaczyłem sprawiło, że straciłem wiarę w jakąkolwiek dobroć ludzi. Ktoś kto porzucił tego małego szczeniaka na pewno nie ma jakichkolwiek uczuć. To żyjące stworzenie, które widzi, czuje i oddycha. Przywiązuje się do ludzi, cieszy, ze spacerów oraz nas broni. Jeśli nie chcecie dopuścić do sytuacji, w której możecie mieć małe szczeniaki są sterylizacje, jeśli już nie możecie mieć kolejnego pieska są schroniska lub ludzie, którzy by go przygarnęli. Ten mały szczeniak został pozostawiony sam sobie, w środku lasu, zmarł prawdopodobnie z wyziębienia i głodu... - napisał na swoim profilu Fotografzbalkonu Adrian Janiga.

Niestety do podobnych sytuacji dochodzi w naszym powiecie co jakiś czas. Warto tutaj wspomnieć choćby o czworonogu wyrzuconym w gminie Brzostek. Wtedy ktoś wsadził go do szuflady, zabił od góry deską i wyrzucił przy drodze.

Czytaj także: Ponad 50 osób szukało Andrzeja K.

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Psiarz
Psiarz 09.03.2021, 20:29
Trzeba być ostatnim s...... Może kiedyś sam będziesz zdychał w osamotnieniu, chłodzie i głodzie.
lolek
lolek 09.03.2021, 13:26
bezduszność pseudo '' przyjaciół zwierząt'' nie zna granic
biedne stworzenie... nic nie winne
Jacek Podjasek
Jacek Podjasek 10.03.2021, 12:43
Przyznaje racje takie rzeczy nie powinny mieć miejsca ,ja mam dom nie ogrodzony i niestety ale już 2 krotnie widziałem jak szczeniaki wałęsały się samotnie po ogrodzie ..tylko spróbuj złapać takiego nawet jak chcesz pomoc ...

Pozostałe