Prawie 400 tys. zł dla dębickiej szkoły muzycznej

  • 08.03.2021, 20:35
  • Tomasz Ratuszniak
Prawie 400 tys. zł dla dębickiej szkoły muzycznej fot. Alicja_ z Pixabay
- Wygraliśmy kolejny projekt!!! Otrzymamy 390 000 zł z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu - poinformowała dziś Ewa Trojan, dyrektor Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Dębicy.

Przedstawiciele ministerstwa bardzo dobrze ocenili program pod nazwą Nowocześnie w XXI wiek przygotowany przez pracowników szkoły. ZPSM znalazł się wśród 29 instytucji, które otrzymały dofinansowanie. W konkursie brało udział ponad 150 szkół i placówek artystycznych z całej Polski.

Przeczytaj również: Dzięki waszemu wsparciu Dziewiątka zebrała ponad 16 tys. zł

 

Tomasz Ratuszniak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
plus
plus 11.03.2021, 12:44
Super !
Widać że nasza szkoła muzyczna nie zasypia gruszek w popiele.
Z każdego sukcesu, szczególnie w Dębicy i w regionie, trzeba się cieszyć
mieszkaniec
mieszkaniec 09.03.2021, 23:22
dofinansowanie dla szkoły specjalnej organ prowadzący powiat!
dofinansowanie dla szkoły muzycznej - szkola pod opieką ministerstwa kultury
przypadek ? nie ! ale nie obchodzi mnie to ważne że coś dobrego w tych tematach sie dzieje ! bo dzis jest taki jutro inny zarządca ale szkoła zostanie dla NAS, naszych dzieci itd.
fortepian Chopina
fortepian Chopina 09.03.2021, 20:10
O proszę. Ledwo PIS odsunięty od władzy a już pieniądze idą na prawdziwą kulturę i muzykę a nie na disco polo.
...
... 10.03.2021, 20:03
Pudło! Szkoła muzyczna nie jest miejska - prowadzi ją ministerstwo. A kasę na nią dał nie kto inny jak PiSowski minister, wicepremier hahaha.
Martinn
Martinn 09.03.2021, 08:24
Brawo!!!! Szkoda , że UM nie może się pochwalić takimi sukcesami.
Większość miast na podkarpaciu już dawno wypiękniała dzięki dotacjom poza Dębicą.
So
So 09.03.2021, 16:46
W Dębicy to wszelkie projekty blokował przewodniczący Mateusz Cebula, ba teraz to zobaczymy dobrobyt i dotację za dotacją dzięki cudownym rządom koalicji anty-pis.( nie żebym miał za co chwalić poprzednią koalicję pod światłym przewodnictwem Cebuli, cała ta rada to jest jedna wielka kompromitacja która walczy o stołki zamiast skupić się na rozwoju i przyszłości tego miasta)
Mieszkaniec
Mieszkaniec 09.03.2021, 13:14
oj jakaś frustracja chyba...., mamy nowy park w którym jest pieknie, mamy nowy Dom Kultury MORS, Dom Kultury Śnieżka, nowe piekne lodowisko..... idzie moze pomału ale do przodu, wczesniej nic sie nie działo, ale czekamy na piękny rynek i to bardzo, chyba wszyscy marzymy aby zniknęły wreszcie te wstrętne fontanny a rynek się zazielenił pieknie
halo
halo 09.03.2021, 18:16
Wszystko to za dotacje od marszałka z PiS albo rządu PiS. I niby PiSowcy z Ceublą blokowali? :D
Mim
Mim 09.03.2021, 12:17
Burmistrz ma przeciez haslo "nic dla Debicy". Tak na sesji w lutym gadal.

Pozostałe