Płonie dom przy ul. Piaski - zdjęcia

  • 08.03.2021, 21:06 (aktualizacja 08.03.2021, 21:22)
  • Grzegorz Król
Płonie dom przy ul. Piaski - zdjęcia
Kilka zastępów straży pożarnej walczy z ogniem, którym objęty jest cały dom przy ul. Piaski. Sytuacja wydaje się być opanowana.

Pożar wybuchł ok. godz. 20. Ogień trawiący dom zagrażał także sąsiednim budynkom. Na miejsce poza strażakami skierowana została policja, która ustaliła już właściciela pustostanu. Drewniany dom przy ul. Piaski od wielu lat stoi niezamieszkany. Okna i drzwi zabite zostały blachą i deskami, co utrudnia prowadzenie akcji gaśniczej. Mimo tych zabezpieczeń nie jest jednak wykluczone, że do środka mogli dostać się bezdomni, którzy zaprószyli ogień. Jak udało się nam ustalić na miejscu, dom najprawdopodobniej jest także podpięty do sieci elektrycznej i również zwarcie starej instalacji mogło być powodem pożaru. Kiedy będzie to możliwe strażacy wejdą do budynku, by sprawdzić, czy w trakcie pożaru nikt nie ucierpiał. Ul. Piaski jest zablokowana.

Czytaj także: W weekend zabrali pięć praw jazdy

Grzegorz Król

Zdjęcia (18)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Lucy
Lucy 11.03.2021, 20:34
Spodziewamy się listu z Jerozolimy?To był chyba dom rabina?

Pozostałe