Otwarcie basenu i parku linowego w pierwszym dniu wakacji

  • 09.06.2017, 09:59
  • Admin Admin
Otwarcie basenu i parku linowego w pierwszym dniu wakacji GOSiR w Pustkowie - Osiedlu
W sobotę 24 czerwca br. otwarty zostanie letni sezonu kąpielowego na Kompleksie Basenów Zewnętrznych Nemo w Pustkowie-Osiedlu. Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica przy wsparciu Firmy LERG oraz Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica przygotowali szereg atrakcji, a wstęp tego dnia będzie bezpłatny.

Podczas uroczystego otwarcia sezonu letniego zostanie oddany do użytku Mobilny Park Linowy, składający się z siedmiu modułów o różnych przeszkodach do pokonania i wspinaczki.
W tym tygodniu na basenie pojawiły się też dwie nowe atrakcyjne ławki do wypoczynku w kształcie rekina i delfina.
- Tym samym nasza rybka Nemo ma nowych kolegów, z których mamy nadzieję każdy będzie zadowolony, a naszemu basenowi doda dodatkowego uroku - mówi Krzysztod Lipczyński, dyrektor GOSiR.
W dniach od 24 do 26 czerwca na dużym basenie zostanie rozłożony dmuchany wodny tor przeszkód WIBIT. Dla dzieci zostanie przygotowana plaża palmowa z huśtawkami i wielkimi klockami do zabawy oraz wielki dmuchany zamek wraz ze zjeżdżalnią do zabawy.
Podczas otwarcia sezony, w dniu 24 czerwca każdy kto będzie chciał „pochodzić po wodzie” będzie mógł skorzystać z dmuchanej kuli umożliwiającej zabawę po powierzchni wody.
Dla wszystkich dzieci zorganizowane zostaną gry i zabawy prowadzone przez animatorki czasu wolnego.
W sobotni wieczor 24 czerwca, o godzinie 20:00 na terenie GOSiR przy budynku Klubu Sportowego Chemik, zostanie zorganizowana zabawa taneczna z zespołem Sekend.
- Pragniemy jak najlepiej rozpocząć sezon letni i tym samym zachęcić jak najwięcej osób do korzystania z Kompleksu Basenów Nemo w Pustkowie-Osiedlu - wyjaśnia Krzysztof Lipczyński, dyrektor GOSiR.
Przez cały sezon, także w dniu otwarcia osoby, które będą chciały aktywnie spędzić czas nad wodą będą mogły skorzystać z pełnowymiarowego boiska do gry w siatkówkę plażową oraz mniejszego boiska umiejscowionego na trawie.

 

Ceny biletów w sezonie letnim 2017

1. Bilet wstępu w dni robocze:
1) normalny na cały dzień – 8,0 zł.
2) ulgowy na cały dzień – 4,0 zł.

po godz. 15:00:
1) normalny – 6,0 zł,
2) ulgowy – 3,0 zł

2. Bilet wstępu w soboty, niedziele i święta:
1) normalny na cały dzień – 10,0 zł.
2) ulgowy na cały dzień – 5,0 zł.

po godz. 15:00:
1) normalny – 8,0 zł,
2) ulgowy – 4,0 zł

3. Bilet rodzinny *
1) w dni robocze:
cały dzień – 18 zł
po godz. 15:00 – 14 zł

2) w soboty, niedziele i święta:
cały dzień – 22 zł
po godz. 15:00 – 18 zł

4. Bilety zbiorowe ** – 4 zł/osoby.

5. Wstęp na obiekt dzieci, które nie ukończyły 6-tego roku życia *** – bezpłatnie.

* Bilet rodzinny – dla rodziny 4 lub więcej osobowej (tj. 2 rodziców + min. 2 dzieci 7-18 lat lub 1 rodzic + min. 3 dzieci 7-18 lat) – po okazaniu dokumentów (dowód osobisty, legitymacja szkolna – z tymi samymi miejscami zamieszkania).

** Bilety zbiorowe – dla dziecięcych i młodzieżowych grup zorganizowanych liczących minimum 10 osób, sprzedawany za wcześniejszą, minimum 1-no dniową pisemną lub telefoniczną rezerwacją, dokonaną przez szkołę lub stowarzyszenie kultury fizycznej. Opiekun grupy ponosi opłatę jak członkowie grupy.

*** Wstęp dzieci, które nie ukończyły 6-tego roku życia – wyłącznie z opiekunem powyżej 18-tego roku życia. Opiekun ponosi opłatę zgodną z cennikiem obiektu.

 

Admin Admin

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe