Niedziela, 16.06.2019

Często bierzesz udział w imprezach wystawienniczych? Zwiększ swoją widoczność przy pomocy oryginalnego stoiska!

  • 26.02.2018, 11:00
  • Grupa Tipmedia
Często bierzesz udział w imprezach wystawienniczych? Zwiększ swoją widoczność…
Najlepszą promocją każdego przedsiębiorstwa jest z pewnością branie udział w wielu wydarzeniach, podczas których mamy możliwość zaprezentowania oferty realizowanych przez nasze przedsiębiorstwo świadczeń. Nie ma nic skuteczniejszego niż bezpośredni kontakt z Klientem. Takie imprezy organizowane są w halach sportowych, centrach handlowych czy nawet na dużych targowiskach. Jeśli chcemy, aby podczas danego wydarzenia zauważyło nas, jak najwięcej osób, to warto postawić na odpowiednio wykonane stanowisko, do którego potencjalny Klient będzie mógł podejść i zapoznać się z proponowanymi przez nas usługami.

Zobacz, na co zwrócić uwagę przy tworzeniu stanowiska

Odpowiednio stworzone stoisko na targach  i różnego rodzaju wydarzeniach, to kluczowa sprawa, o którą powinniśmy zadbać. Pamiętajmy, aby stworzyć nieszablonowe stanowisko, które będzie się wyróżniać i zwróci uwagę odwiedzających konkretną imprezę. Zwróćmy uwagę przede wszystkim na to, aby stanowisko było odpowiedniej wielkości i szerokości. Pamiętajmy, że mamy możliwość wybrania również kształtu sprzętu. Kluczowe jest dobranie odpowiedniej kolorystyki i treści. Zaznaczmy, że na ścianie stoiska targowego powinny znajdować się najważniejsze informacje dotyczącej naszego przedsiębiorstwa. Pamiętajmy tylko, aby nie przesadzić z treścią. Najlepiej na samej górze umieścić dużą i pogrubioną czcionką nazwę firmy, a pod spodem logo. Na samym środku nanieśmy, najlepiej od myślników, informacje o ofercie firmy. Najlepiej, aby barwy loga pasowały do koloru ścian stoiska targowego. Pamiętajmy, aby nie wybierać białego, szarego ani czarnego tła, ponieważ wtedy nasze stanowisko zniknie wśród konkurencji. Jak mówi ekspert z Firmy Adsystem, doskonale będzie, jeśli stoisko targowe zostanie wzbogacone o roll-up reklamowy. Dzięki temu, będziemy bardziej widoczni. - Wyróżnią stoisko na targach, konferencjach, a także będą pomocne we wszelkiego rodzaju promocjach oraz pokazach – dodaje specjalista z Firmy Adsystem. Sprawdź, co jeszcze zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zyskanie większej liczby potencjalnych Klientów.

Zaopatrz się w oryginalne meble reklamowe

Doskonałym rozwiązaniem jest również kupienie mebli reklamowych, które stanowią obecnie największy hit, jeśli chodzi o rynek produktów marketingowych. Postawienie obok naszego stanowiska pufy, na której zostanie umieszczone logo firmy, pozwoli potencjalnemu Klientowi na spokojne i komfortowe zapoznanie się z naszymi usługami. Dodatkowo, to świetne rozwiązanie dla pracowników, ponieważ nie muszą cały czas stać, tylko mogą usiąść i czekać na zainteresowanych naszymi świadczeniami. Pamiętajmy, że kilkugodzinne przebywanie na danym wydarzeniu, może mocno zmęczyć, dlatego taki produkt pozwoli na chwilę odpoczynku. Dodatkowo, będzie świetnie się prezentował i z pewnością wyróżni nas na tle innych stanowisk. Warto także zaopatrzyć się w stojaki na katalogi. Ulotki będzie mogła wziąć każda osoba, która nas odwiedzi. Jeśli często bierzesz udział w różnego rodzaju imprezach wystawienniczych, to warto, abyś zabezpieczył się w powyższy sprzęt.

Grupa Tipmedia
Podziel się: