Czwartek, 27.06.2019

Nowości maja 2018 - kosze na śmieci od Meliconi

  • 27.04.2018, 08:00
  • Grupa Tipmedia
Nowości maja 2018 - kosze na śmieci od Meliconi
W tym roku wiosna przyszła pełną parą. Gorący kwiecień zapowiada jeszcze cieplejszy maj, a tym samym jeszcze więcej wiosennych porządków, które trzeba na powoli zbliżające się lato. W pełni tego świadomi producenci Meliconi przygotowali na ten miesiąc propozycję wyjątkową: stylowe, nowoczesne kosze na śmieci, które swoje miejsce znajdą w każdym domu. W poniższym artykule dokładniej przyjrzymy się, czym nas najnowsza oferta marki zaskoczy.

Od razu możemy zauważyć, że jest w czym wybierać. W tym roku Meliconi postawiło na nowatorskie rozwiązania - zaprezentowane nam nowości to m.in. wielofunkcyjne kosze na śmieci podwójne, przyjazne w użytku pojemniki ekologiczne (ECOCUBES) czy kosze opatrzone oryginalnymi, pięknie zaprojektowanymi wzorami. Projektanci nie zapomnieli też o tradycjonalistach, gdyż dla nich również znajdzie się dużo dobrego; Meliconi proponuje też proste, praktyczne i różnokolorowe kosze, które idealnie sprawdzą się w każdym pomieszczeniu jak i na zewnątrz.

Zupełna nowość - kosze podwójne

Odpady sprawiałaby dwa razy mniej kłopotów, gdyby można było je wynosić dwa razy rzadziej. W ten właśnie sposób producenci Meliconi wpadli na pomysł zaprojektowania podwójnych koszy na śmieci. Dwa oddzielne, jednakowe pojemniki, złączone ze sobą podstawą, to świetne rozwiązanie problemu zbyt często zapełniającego się kosza. Design ten pozwolił również na wmontowanie wnęki przeznaczonej do przechowywania worków, dzięki czemu ich wymiana będzie zajmowała zaledwie chwilę (i nie będzie opcji, by zapomnieć o tym, gdzie je schowaliśmy). Z czystym sumieniem można więc stwierdzić, że podwójne kosze Meliconi to gwarancja czystej wygody i oszczędzonego czasu.

Pojemniki wejdą do sprzedaży w kilku rodzajach: do wyboru będziemy mieli dwa rodzaje stali - nierdzewną i szczotkowaną - oraz trzy różne pojemności. Kosze 20+20 litrowe oraz 30+30 litrowe będą standardowo otwierane przyciskiem u podstawy, zaś kosze 40+40 litrowe będą się automatycznie otwierać po naciśnięciu klapy. Dla łatwiejszego przenoszenia podstawa może zostać odczepiona.

Przyjazne środowisku - ECOCUBES

Ochronę przyrody najlepiej jest zacząć od porządku we własnym domu. Meliconi w tym roku zadbało o taką sposobność - nowe modele ECOCUBES pozwalają na selektywne zbieranie odpadów, a przy tym są bardzo komfortowe w użytku. Jak sama nazwa nam wskazuje, ECOCUBES mają formę sześcianów, których kształt daje nam możliwość ułożenia ich w dowolnym miejscu i w dowolnej formie. Możemy je np. ułożyć jeden na drugim na wysokość szafy albo skoncentrować obok siebie na wielkość szafki kuchennej. I choć nie wydają się w takim zestawieniu duże to w rzeczywistości są obszerne, więc możemy włożyć do nich odpady wszelkich rozmiarów.

Różnokolorowe rączki wskazują nam, jakiego rodzaju śmieci gdzie mamy umieścić - cały design jest niesamowicie przyswajalny i uniwersalny, a jak wciąż pamiętamy, decydując się na takie pojemniki wspieramy naturalne środowisko. Trudno więc nie skusić się na tak wzorowe rozwiązanie.

Dekoracyjne i pragmatyczne - nowe Meliconi

Kto powiedział, że "zwykły" kosz na śmieci nie może być też elementem wystroju wnętrza? Patrząc na artystyczny styl i złotą myśl projektową Meliconi, ciężko uwierzyć, że może być inaczej. W propozycji na maj 2018 znajdziemy przeróżne pojemniki na odpady, na które aż miło popatrzeć: jest tu całe mnóstwo starannie wykonanych wzorów, plastików pomalowanych na wygląd organicznych materiałów (szczególnie warte uwagi są fenomenalny marmur oraz czarny kamień łupkowy) czy nowych mieniących się kolorów. Oprócz standardowego srebrnego mamy też wyważone złoto oraz miedź, ciemne odcienie czerwieni i niebieskiego albo od razu rzucający się w oczy żółty. Bardzo ciekawą opcją są dwa małe, pięciolitrowe koszyczki, pomalowane na niebiesko oraz różowo, które doskonale pasowałyby do łazienki albo pokoju dziecka.

W asortymencie zbliżającego się miesiąca Meliconi dla każdego będzie miało coś dobrego - nowa oferta z pewnością zadowoli ludzi szukających zarówno innowacji, estetyki jak i praktyczności. 

Grupa Tipmedia
Podziel się: