Czwartek, 27.06.2019

Zalety odpowiedniego wózka dla dziecka

  • 27.04.2018, 15:00
  • Grupa Tipmedia
Zalety odpowiedniego wózka dla dziecka
Przyjście na świat nowonarodzonego dziecka to dla rodziców nieopisana radość ale też wiele wyzwań, którym rodzice muszą sprostać. W związku z wejściem w nową rolę, przyszli rodzice planują odpowiednie zakupy, by zaspokoić każdą potrzebę nowego członka rodziny. Jednym z najważniejszych produktów dla małego dziecka jest wózek, powinien on spełniać wysokie wymagania jak: bezpieczeństwo, praktyczność i wygoda

Gondola powinna być głęboka, wentylowana, powinna mieć regulowany zagłówek. Z kolei spacerówka musi być wyposażona w pasy bezpieczeństwa, wygodne siedzisko, podnóżek na nogi. Wózek powinien być stabilny nawet po założeniu torby na rączkę wózka. Ważne, by spacerówkę można było odwrócić w dwóch różnych kierunkach, co jest atrakcyjne dla maluszka i starszaka. Warto zastanowić się również nad wersją wózka głęboko-spacerowego, co jest niezwykle praktyczne dla rodziców.

Wózek X-Lander X-Move to bardzo funkcjonalny, wygodny i bezpieczny wózek dla każdego dziecka. Jest to wózek wielofunkcyjny, w którego skład wchodzi gondola i spacerówka. Istnieje również możliwość zamontowania fotelika samochodowego, dzięki czemu rodzicom łatwiej przetransportować małe dziecko z auta do stelaża wózka i na odwrót. X-Lander X-Move wyposażony jest w wytrzymałe i niezwykle skrętne koła pompowane, które amortyzują wstrząsy wózka podczas jazdy, co wpływa na wygodę dziecka i rodzica.

Koła wózka X-Move można blokować nożnym hamulcem, co sprawi, że wózek będzie stabilnie się trzymał nawet na pochyłej nawierzchni. Wózek idealnie nadaje się do jazdy miejskiej, jak też po nierównych terenach wiejskich, czy nawet na plaży oraz żwirze. Stelaż wózka X-Move posiada aluminiową ramę co wpływa na lekkość wózka, po złożeniu stelaża wózek może stać pionowo dzięki haczykowi znajdującemu się przy rączce wózka. Wózek posiada regulowany podnóżek, podświetlony diodami LED, dzięki czemu wzrasta bezpieczeństwo na drodze, gdy na dworze będzie już ciemno. Regulowane jest także oparcie w gondoli a także w spacerówce, dzięki czemu dziecko może zdrzemnąć się na spacerze. Głęboka budka wózka sprawi, że dziecko będzie całkowicie osłonięte przed słońcem.

Grupa Tipmedia
Podziel się: