3 pomysły na przeprowadzkę do Szwajcarii

  • 10.07.2018, 09:00
  • Grupa Tipmedia
3 pomysły na przeprowadzkę do Szwajcarii
Zamierzasz przeprowadzić się do Szwajcarii? W takim razie swoje przenosiny warto dobrze zaplanować, aby były dopięte na ostatni guzik. Zapraszamy do sprawdzenia naszych 3 pomysłów na przeprowadzkę do tego kraju. Co warto wybrać?

Szwajcaria zlokalizowana jest około 1200 kilometrów od Polski. To górzysty kraj, który znany jest między innymi ze swoich luksusowych zegarków, pysznej czekolady, wyśmienitych serów, a także wysokich zarobków. Według statystyk, średnie zarobki w Szwajcarii są dwukrotnie wyższe niż średnia światowa. Musimy jednak zdawać sobie sprawę z tego, że wraz z wysokimi zarobkami w parze idą wysokie koszty życia.

Praca w Szwajcarii może być doskonałym wyborem dla każdego, kto szuka zatrudnienia nie tylko jako specjalista, ale również w zawodach o niższych kwalifikacjach. Poszukiwani są tacy pracownicy jak specjaliści w dziedzinie IT, finansach, lekarze, pielęgniarki, opiekunowie osób starszych, pracownicy branży budowlanej i wykończeniowej oraz hotelowej.

Jeśli także myślisz o przeprowadzce do Szwajcarii, sprawdź nasze propozycje i wybierz taką opcję, która spełni twoje oczekiwania całkowicie!

1. Samodzielna przeprowadzka do Szwajcarii

To opcja warta rozważenia wtedy, gdy nie mamy zbyt wiele mienia do przewiezienia. Jeśli swoje rzeczy możemy spakować do samochodu osobowego, to najtańsza opcja. Gdy jednak mamy do przetransportowania więcej przedmiotów, warto rozważyć wynajęcie samochodu dostawczego – dzięki niemu możemy przewieźć nawet meble i inne przedmioty gabarytowe. Jeśli chcemy przewozić gabaryty, najlepiej mieć też osobę lub dwie do pomocy – wtedy ich wynoszenie i wnoszenie nie będzie problemem.

Koszt wynajęcia samochodu do przeprowadzki zagranicznej wynosi od około 250 złotych za jedną dobę. Niektóre firmy przeprowadzkowe wymagają również wykupienia dodatkowego pozwolenia na przejazd zagraniczny. Oczywiście, do kosztu wynajmu auta musimy też doliczyć koszty związane z dojazdem na miejsce, czyli wszelkiego rodzaju opłaty drogowe, które mogą wynieść nas kilkaset złotych.

2. Przeprowadzka z firmą przeprowadzkową

Druga opcja to skorzystanie z usług profesjonalnych firm przeprowadzkowych działających międzynarodowo. Swoim klientom zapewniają kompleksową obsługę, która włącza nie tylko transport, ale też pakowanie, zabezpieczanie mienia, jego wynoszenie i wnoszenie, a nawet takie usługi dodatkowe jak sprzątanie lokali, magazynowanie i utylizacja mienia.

Wybierając firmę przeprowadzkową, nie musimy obawiać się o przebieg przenosin – wszystkim zajmą się specjaliści w tym właśnie zakresie. To sposób na szybką, wygodną i bezstresową przeprowadzkę do Szwajcarii. Jedną z firm, które oferują obsługę w tej dziedzinie, jest Jupiter Przeprowadzki (https://www.transport-szwajcaria.pl/), która od lat pomaga klientom w przeprowadzkach na terenie całej Europy.

Koszt przeprowadzki z firmą to zwykle od około 3 000 do nawet 10 000 złotych w zależności od tego, ile mienia będziemy mieli do przewiezienia, a także ilu pracowników firmy będzie nam w tym pomagało.

3. Przeprowadzka z firmą kurierską

Nasza trzecia opcja to skorzystanie z usług firm kurierskich i transportowych – możemy wybrać jednego ze znanych kurierów działających w Europie albo skorzystać z usług firm transportowych dojeżdżających do Szwajcarii. Druga opcja pozwala nam też na przewiezienie gabarytów w przystępnych cenach, jeśli uda nam się znaleźć kierowcę z wolnym ładunkiem w odpowiednim terminie.

Paczki po paru dniach mogą być na miejscu. Koszt wysłania jednej to zwykle od 150 do 200 złotych w przypadku mniejszych gabarytów. Paczki gabarytowe, wysyłane na paletach, są już droższe i mogą kosztować nawet powyżej 700 złotych za sztukę.

Grupa Tipmedia
--- Artykuł sponsorowany ---
Podziel się: